Referaty i samodzielne stanowiska pracy

Referaty:

1. Polityki Gospodarczej, Nieruchomości, Rolnictwa i Ochrony Środowiska

STANOWISKO

IMIĘ I NAZWISKO

TELEFON

E-MAIL

NR POKOJU

Kierownik Referatu

Urszula Franc


59 85 80 223
wew. 29

u.franc@trzebielino.pl

6

Inspektor ds. ochrony środowiska
i funduszy pomocowych

Wojciech Grzybowski 59 85 80 223
wew. 22
w.grzybowski@trzebielino.pl 5

Podinspektor ds. gospodarki nieruchomościami i zamówień publicznych

Lucyna Rokicka

59 85 80 223
wew. 22

l.rokicka@trzebielino.pl


5


Podinspektor ds. drogownictwa
i geodezji
 
Mariusz Matyszewski 59 85 80 223
wew. 34
m.matyszewski@trzebielino.pl 4


2. Administracyjno-Oświatowy

STANOWISKO

IMIĘ I NAZWISKO

TELEFON

E-MAIL

NR POKOJU

Podinspektor ds. obsługi rady i promocji 

Monika Piechowska


59 85 80 223
wew. 31

m.piechowska@trzebielino.pl

biuro.rady@trzebielino.pl

8

Podinspektor ds. społecznych i obrony cywilnej Justyna Rapita 59 85 50 223 wew. 31 j.rapita@trzebielino.pl  

Starszy referent ds. sekretariatu i archiwum

Edyta Rutkowska


59 85 80 223
wew. 33

sekretariat@trzebielino.pl

2

Informatyk

Mariusz Bublewicz

59 85 80 223

mariuszbublewicz@gmail.com

18


3. Finansowy

STANOWISKO

IMIĘ I NAZWISKO

TELEFON

E-MAIL

NR POKOJU

Kierownik Referatu

Magdalena Gąsiorowska

59 85 80 223

wew. 32

m.gasiorowska@trzebielino.pl

15

Inspektor ds. wymiaru podatków

Katarzyna Biniek

59 85 80 223

wew. 25

k.biniek@trzebielino.pl

13

Podinspektor ds. księgowości budżetowej

Ilona Melchert

59 85 80 223

wew. 32

i.melchert@trzebielino.pl

15

Inspektor ds. księgowości podatkowej i obsługi kasowej Helena Grabowska 59 85 80 223
wew. 38

h.grabowska@trzebielino.pl

12
Podinspektor ds. windykacji i gospodarki odpadami komunalnymi Paweł Wrycza

59 85 80 223

wew. 38

p.wrycza@trzebielino.pl 12


Komórki organizacyjne równorzędne Referatom:


Urząd Stanu Cywilnego

STANOWISKO

IMIĘ I NAZWISKO

TELEFON

E-MAIL

NR POKOJU

Kierownik USC

Monika Staroszak


59 85 80 223
wew. 27

m.staroszak@trzebielino.pl

7

 

Samodzielne stanowiska pracy:

STANOWISKO

IMIĘ I NAZWISKO

TELEFON

E-MAIL

Radca prawny

Waldemar Piastowski

59 85 80 223

sekretariat@trzebielino.pl

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Mariusz Bublewicz 05-12-2014 16:07:58
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Mariusz Bublewicz 05-12-2014
Ostatnia aktualizacja: Justyna Rapita 30-05-2017 13:59:35