Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Trzebielino
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Referaty i samodzielne stanowiska pracy

Referaty:

1. Polityki Gospodarczej, Nieruchomości, Rolnictwa i Ochrony Środowiska

STANOWISKO

IMIĘ I NAZWISKO

TELEFON

E-MAIL

NR POKOJU

Kierownik Referatu

Urszula Franc


59 848 06 06

u.franc@trzebielino.pl

6

Podinspektor ds. ochrony  środowiska i
geodezji

Bartosz Kołodziejczyk 59 848 06 04 b.kolodziejczyk@trzebielino.pl 4

Podinspektor ds. gospodarki nieruchomościami i zamówień publicznych

Lucyna Rokicka

59 848 06 05

l.rokicka@trzebielino.pl


5


Inspektor ds. drogownictwa
i funduszy pomocowych
 
Mariusz Matyszewski 59 848 06 04 m.matyszewski@trzebielino.pl 4
Inspektor ds. gospodarki odpadami komunalnymi i rolnictwa Paweł Wrycza 59 848 06 05 p.wrycza@trzebielino.pl 5


2. Administracyjno-Oświatowy

STANOWISKO

IMIĘ I NAZWISKO

TELEFON

E-MAIL

NR POKOJU

Podinspektor ds. obsługi rady i promocji 

Monika Piechowska

59 848 06 08

m.piechowska@trzebielino.pl

 

8

Podinspektor ds. społecznych, obronnych i obrony cywilnej Justyna Rapita 59 848 06 08 j.rapita@trzebielino.pl    8
Podinspektor ds. ewidencji ludności, dowodów osobistych i archiwum Edyta Rutkowska 59 848 06 07

e.rutkowska@trzebielino.pl

 7

Sekretarka

Renata Rakowiecka


59 858 02 23
59 858 02 53

sekretariat@trzebielino.pl

2

Informatyk

Mariusz Bublewicz

59 848 06 18

informatyk@trzebielino.pl

18


3. Finansowy

STANOWISKO

IMIĘ I NAZWISKO

TELEFON

E-MAIL

NR POKOJU

Inspektor ds. księgowości budżetowej

Magdalena Gąsiorowska

59 848 06 13

m.gasiorowska@trzebielino.pl

13

Inspektor ds. wymiaru podatków

Katarzyna Biniek

59 848 06 12

k.biniek@trzebielino.pl

12

Podinspektor ds. księgowości budżetowej i płac 

Ilona Melchert

59 848 06 13

i.melchert@trzebielino.pl

13

Inspektor ds. księgowości podatkowej i obsługi kasowej Helena Grabowska 59 848 06 15

h.grabowska@trzebielino.pl

15
Pomoc administracyjna Angelina Żytna 59 848 06 12 a.zytna@trzebielino.pl  


Komórki organizacyjne równorzędne Referatom:


Urząd Stanu Cywilnego

STANOWISKO

IMIĘ I NAZWISKO

TELEFON

E-MAIL

NR POKOJU

Kierownik USC

Monika Staroszak

59 848 06 17

m.staroszak@trzebielino.pl

7A

 

Samodzielne stanowiska pracy:

STANOWISKO

IMIĘ I NAZWISKO

TELEFON

E-MAIL

NR POKOJU

Radca prawny

Waldemar Piastowski

59 848 06 03

sekretariat@trzebielino.pl

3
Inspektor Ochrony Danych Osobowych Paweł Wrycza 59 848 06 05 p.wrycza@trzebielino.pl 4
 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Mariusz Bublewicz 05-12-2014 16:07:58
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Justyna Rapita 05-12-2014
Ostatnia aktualizacja: Monika Piechowska 16-06-2021 08:49:56